У нас вы можете посмотреть бесплатно Rusiyanın Ermənistana xəbərdarlıqları nə ilə nəticələnəcək? - Baku TV или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Rusiyanın Ermənistana xəbərdarlıqları nə ilə nəticələnəcək? - Baku TV Ermənistan Baş naziri Nikol Paşinyan İrəvana məxsus dəmir yollarının milliləşdirilməsi və ya üçüncü ölkəyə satılması məsələsini gündəmə gətirdikdən sonra rəsmi Moskvadan cavab gecikməyib. Rusiya Təhlükəsizlik Şurasının katibi Sergey Şoyqu bildirib ki, digər ölkələrin dəmir yollarının idarə edilməsi təcrübəsini dəyərləndirməyəcək: “Əminliklə deyə bilərəm ki, Rusiya dəmir yolu daşıyıcısını hər hansı başqa şirkətin tam əvəz edə bilməsi mümkün deyil”. Rusiya rəsmiləri hesab edirlər ki, Ermənistanın niyyəti işlənib hazırlanmış qərar deyil. Düşünülməmiş qərarlar təhlükəli nəticələrə və problemlərə səbəb ola bilər. Buna görə isə heç bir ölkə məsuliyyət daşımayacaq. Maraqlıdır, söhbət hansı təhlükələrdən və yarana biləcək problemlərdən gedir? Bizi WhatsApp-da izləyin https://whatsapp.com/channel/0029VaAm... https://t.me/bakutvxeber https://x.com/bakutvofficial / baku.tv https://www.baku.tv ❂❂❂❂❂ 2026 © All Rights Reserved ℗ "Baku TV" LLC ™ #bakutv #bakutvxəbər baku tv,baku tv xəbər, aktual xəbər, Azərbaycan xəbərləri, xəbər, baku tv canlı, gündəm, son dəqiqə, xəbər, Azərbaycanda son xəbərlər, Azərbaycan