У нас вы можете посмотреть бесплатно ანტაგონისტური დამოკიდებულება საკააშვილსა და ჟვანიას შორის или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
👇 გამოგვყევით "საქართველოს დაბადების" იუთუბ არხზე, გამოიწერეთ გვერდი და არ გამოტოვოთ ახალი, საინტერესო ეპიზოდები. / @dabadeba ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ 📽 ანტაგონისტური დამოკიდებულება საკააშვილსა და ჟვანიას შორის 📽 "ზურაბ ჟვანია იყო სქემების შექმნის დიდოსტატი და ამისთვის იშველიებდა ხან ინტელიგენციას, ხან-ახალგაზრდების ჯგუფს. ამ დახმარება-დახმარებაში გამოიძერწა მიხეილ სააკაშვილი, რომელიც მოგვიანებით ზურას კონტროლიდან გამოვიდა და მათ შორის კონკურენციაც გაჩნდა...". 👤 პოლიტიკოსი, “ახალი მემარჯვენეების” თავმჯდომარე (2013 წ), პარლამენტის ყოფილი დეპუტატი ფიქრია ჩიხრაძე იაგო ხვიჩიას საავტორო გადაცემაში "საქართველოს დაბადება". 👉 იხილეთ სრულად: • ფიქრია ჩიხრაძის ისტორია - “საქართველოს დაბ... 🎥 ყოველ შაბათს, 19:00 საათზე. 🔵 შემოგვიერთდი ჯგუფში: / npcmemb 🟢 Website: https://www.girchi.com/ 🔵 Facebook: / girchiparty 🟠 Instagram: / girchiparty 🔵 Twitter: / girchiparty 🟠 SoundCloud: / girchi36 ⚫ TikTok: / girchiparty 🟢 Spotify: https://spoti.fi/3vPeqsb 🔵 LinkedIn: https://bit.ly/3JPqbUZ