У нас вы можете посмотреть бесплатно ПРЕЗИДЕНТ ВИДЕОСЕЛЕКТОРИ:МАЪСУЛИЯТСИЗ РАХБАРЛАРГА УРИН ЙУҚ,ХАЛҚ РОЗИЛИГИ ОЛИЙ МЕЗОН..! или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
«Ассалому алайкум, ҳурматли кузатувчилар! Бу — HAQIQAT.UZ. Бугун Давлатимиз раҳбари раислигида ўтказилган видеоселектор йиғилиши нафақат жорий йилнинг, балки 2026 йилгача бўлган стратегик йўналишимизни белгилаб берди. Президент Шавкат Мирзиёевнинг нутқида бир фикр қизил чизиқ бўлиб ўтди: «Бизга ҳисобот учун ишлайдиган раҳбар керак эмас, бизга халқни рози қиладиган фидойилар керак!» Хўш, 2026 йил прогнозларида нималар кўзда тутилган? Биринчидан, иқтисодиётда сифат ўзгариши. Энди сони эмас, маҳсулотнинг рақобатбардошлиги ва юқори технологияли экани муҳим. Иккинчидан, ижро интизоми. Президент кадастр, қурилиш ва банк тизимидаги масъулиятсизликни кескин қоралади. Тадбиркорнинг мулкига кўз олайтирган ёки унинг йўлига тўсиқ бўлган ҳар қандай амалдор жавобгарликка тортилади. Энг муҳими — халқ розилиги. 2026 йилда ҳар бир маҳаллада реал ўзгариш бўлиши шарт. Камбағалликни қисқартириш бўйича янги тизим ишлаб чиқилади. Ҳурматли раҳбарлар, эшитинг: Халқнинг розилиги — сизнинг эгаллаб турган курсингизнинг кафолатидир! HAQIQAT.UZ воқеалар ривожини кузатишда ва ҳақиқатни очиқлашда давом этади. Биз билан қолинг!» Хамид Сулаймон РАСМИЙ ОАВ HAQIQAT.UZ Махсус мухбири