У нас вы можете посмотреть бесплатно Կոտայք․ շարժակազմը նորացվել է, բայց նոր գները չեն գոհացնում մարդկանց или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Մեկ ամսից ավելի է, ինչ Կոտայքի մարզում բարձրացել է տրանսպորտի սակագինը։ Ավելի վաղ կայացած մրցույթում շահել է «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանի որդու ընկերությունը։ Բնակիչները դժգոհ են բարձրացված փոխադրավարձից, իսկ ընկերությունից ասում են, թե նախկին սակագնով իրենց շարժակազմը շարքից արագ դուրս կգար։ Նախկինում Չարենցավանից Երևան և հակառակ ուղղությամբ մարդիկ ուղևորվում էին 350 դրամով, ներկայում՝ 500, Հրազդանից-Երևան երթուղին նախկին 500-ից դարձել է 700 դրամ, 600-ից էլ 700 է դարձել Ծաղկաձոր-Երևանը։ Աբովյան-Երևանը թանկացել է 100 դրամով՝ 200-ից դառնալով 300 դրամ։ #CivilNet #ՍիվիլՆեթ Subscribe to our channel: https://goo.gl/UnKG5U Follow us on Instagram: / civilnet.am Follow us on Twitter: / civilnettv Follow us on Telegram: https://t.me/s/civilnetv Find us on Facebook: / civilnet.tv Check our website: https://www.civilnet.am/ © Նյութի հեղինակային իրավունքները պատկանում են Սիվիլիթաս հիմնադրամին: ՍիվիլՆեթի խմբագրական քաղաքականության համաձայն` արգելվում է օգտագործել ՍիվիլՆեթի նյութերը առանց պատշաճ հղման, ներբեռնել և այլ օնլայն հարթակից վերբեռնել ՍիվիլՆեթի պատրաստած և տարբերանշանը կրող տեսանյութերը` առանց համապատասխան համաձայնության: © Copyright of this report belongs to the Civilitas Foundation. In accordance with the editorial policy of CivilNet (the media project of the Civilitas Foundation), materials may not be reproduced, distributed, transmitted, displayed, published or broadcast without the prior consent of CivilNet. You may not alter or remove any trademark, copyright or other notice from copies of the content.