У нас вы можете посмотреть бесплатно កម្មវិធី Khmer Insider រដូវកាលទី ៣ ៖ ភាគទី១៤ លោក ពេជ្រ សុជាតិ ម្ចាស់ហាងនំ Chef Cake & Bakery или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
: កម្មវិធី Khmer Insider រដូវកាលទី ៣ ៖ ភាគទី១៤ - លោក ពេជ្រ សុជាតិ ម្ចាស់ហាងនំ Chef Cake & Bakery នំប្រៀបដូចជាសិល្បៈនៃទស្សនីយភាពមួយដែលបង្កើតអារម្មណ៍ឲ្យសប្បាយរីករាយនៅក្នុងរង្វង់គ្រួសារ និងកម្មវិធីផ្សេងៗនៅក្នុងសង្គម។ រីឯជំនាញធ្វើបង្អែម នំខ្មែរ ឬ នំខេកបានក្លាយជាអាជីវកម្មដ៏ប្រជាប្រិយភាពមួយដែលអាចកែច្នៃលាយបញ្ចូលច្នៃប្រតិដ្ឋ និងរសជាតិស្របតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន។ ដោយមានចំណូលចិត្ត គួបផ្សំទេពកោសល្យពីកំណើត និងរស់នៅជាមួយគ្រួសារដែលមានអាជីពជាចុងភៅក្នុងវាំង លោក ពេជ្រ សុជាតិ ហាក់មានសំណាងដែលអាចស្រូបយកចំណេះជំនាញបានដល់ទៅពីរជំនាន់ផ្សេងគ្នា គឺ លោកយាយ និងអ្នកម្តាយ។ គ្រានោះ លោកសុជាតិ បានក្លាយជាតួអង្គភ្លក្សអាហារនំចំណីដែលលោកយាយ និងម្តាយធ្វើជាប្រចាំ ផ្តល់ឱកាសឲ្យលោកស្វែងយល់ពីរសជាតិ ការតុបតែង និងរបៀបនៃការទទួលទានបានយ៉ាងស្ទាត់ជំនាញ។ ហើយនេះក៏ជាមូលហេតុដែល លោកសុជាតិ យល់ថាវាដល់ពេលហើយដែលលោកគួរបង្កើតជំនាន់ថ្មីសម្រាប់ខ្លួនឯង និងយុវជនជំនាន់ក្រោយ។ Chef Cake &Bakery មិនត្រឹមតែជាហាងនំខេក តែជាហាងដែលប្រមូលផ្តុំនំគ្រប់ប្រភេទមិនថាជានំបុ័ង នំខេកខ្មែរ នំខេកអឺរ៉ុបនិងមានថ្នាក់បង្រៀនធ្វើនំផងដែរ។ យ៉ាងណាក៏ដោយ ជំនាញមួយនេះមើលមួយភ្លេតដូចជាងាយស្រួល ប៉ុន្តែងារជាចុងភៅនំត្រូវប្រកាន់គោលការណ៍ច្បាស់លាស់ និងធានាថា ភ្ញៀវទទួលទាននំប្រកបដោយទំនុកចិត្ត និងសុភមង្គល៕ #AMS #AMSEconomy #khmerinsider #រដូវកាលទី៣ #ធុរកិច្ច #StartUp