У нас вы можете посмотреть бесплатно Bu yoldan keçən peşman olur: Saray sakinlərinin yol problemi или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Bu yoldan keçən peşman olur: Saray sakinlərinin yol problemi Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Mikayıl Müşfiq küçəsinin yolları illərdir ki, bərbad vəziyyətdədir. Sürücülər avtomobillərini tez-tez təmirə aparmaq məcburiyyətində qalmaqdan, validenlər isə övladlarını məktəbə aparmaqda çətinlik çəkməkdən şikayətlənirlər. Sakinlərin iddiasına görə, bir neçə ay öncə aidiyyəti qurumların əməkdaşları təmir-bərpa işlərinə başlasalar da, proses yarımçıq qalıb. “10 ildir yollar bu vəziyyətdədir. Bir az asfalt örtüyü qalmışdı, onu da “qaşı”dılar. Bura köçəndən nə “peredok” qalıb, nə də təkər”, – sakinlər deyirlər. • Gizlənməyə deşiyi qalmayan “lider” Araik: ... • Vardanyan Bakıda ifadə verdi: məşhur siyas... • Körpə övladına doymadan şəhid olan zabit Z... Bu yoldan keçən peşman olur: Saray sakinlərinin yol problemi https://t.me/bakutvxeber / baku.tv / bakutvofficial https://www.baku.tv 2023 © All Rights Reserved ℗ "Baku TV" LLC ™ #Abşeron #Saray #yolproblemi #abşerondayolproblemi #problemliyol #asvalt #maşın #peredok #təkər #usta #saraysakinləri #sakinlərinproblemi #bakutv #sondeqiqe #xəbər #xəbərbugün #xəbərlər #xəbərləryeni #xəbərlərbugün #xəbərlərsondəqiqə #xəbərlərbugün2023 #xəbərlərbugünkü #sonxəbərlərbugün #yenixəbərlərbugün #sonxəbərlərbugün2023 #yenixəbərlərbugün2023 #xəbərlərsondəqiqə2023 #xəbərlərsondəqiqəbugün #бакутв #украина #россия #aрмения #азербайджан #новости