У нас вы можете посмотреть бесплатно ԵՊՀ ուսանողի խոսքով՝ անակնկալի չեն եկել, երբ լսել են դեկանի կալանավորման լուրը или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
ԵՊՀ տնտեսագիտության և կառավարման ֆակուլտետի ուսանողներից մեկը, որ ցանկացավ անանուն մնալ, ասաց՝ իրենք անակնկալի չեն եկել, երբ լսել են դեկանի կալանավորման լուրը։ Կաշառք ստանալու մեղադրանքով օրերս կալանավորվել են այս ֆակուլտետի դեկան Հայկ Սարգսյանը, դոցենտ Գագիկ Տոնոյանն ու դեկանի տեղակալ Արմեն Ներսիսյանը։ Եվս հինգ հոգի ձերբակալվել, ապա երկրից բացակայելու արգելքով ազատ է արձակվել կաշառք տալու համար։ «Կաշառք տված անձանցից մեկի՝ դեկանի տեղակալի նկատմամբ դատարանի որոշմամբ որպես խափանման միջոց է ընտրվել տնային կալանքը», - ասաց Հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահի մամուլի քարտուղար Մարինա Օհանջանյանն՝ այլ տեղեկություն չհայտնելով։ Մեր ուղիղ հեռարձակումները դիտեք այստեղ՝ http://tv.azatutyun.am Ազատություն TV-ին հետևեք նաև Ucom-ի 222, Rostelecom-ի 18 և TeamTV-ի 3-րդ ալիքներով #ազատություն #լուրեր 🔶 Facebook – http://bit.ly/3cauM2T 🔶 Youtube – http://bit.ly/2UNf47I 🔶 Instagram – http://bit.ly/3c3eiJt 🔶 Twitter – http://bit.ly/2yF0OW1 🔶 Telegram – http://bit.ly/2yzVAL8