У нас вы можете посмотреть бесплатно Բակո Սահակյանը Մոշաթաղում մասնակցել է կապիտալ վերանորոգված դպրոցի բացման հանդիսավոր արարողությանը или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
#Artsakh_Public_Tv | Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 16-ին այցելել է Քաշաթաղի շրջանի Մոշաթաղ գյուղ եւ մասնակցել այնտեղ կապիտալ վերանորոգված դպրոցի բացման հանդիսավոր արարողությանը: Ինչպես հայտնել են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, Նախագահն ընդգծել է, որ գյուղական բնակավայրերի դպրոցական ցանցի արդիականացումն ու ընդլայնումը պետության կարեւոր առաջադրանքներից է եւ այսուհետ էլ կլինի իշխանությունների ուշադրության կենտրոնում: Միջոցառմանը մասնակցում էին պետական նախարար Գրիգորի Մարտիրոսյանը, պաշտոնատար այլ անձինք: http://www.artsakh.tv/ https://t.co/IWcMHPpo1v / artsakhtv / artsakhtv https://plus.google.com/u/1/108646189... http://vk.com/artsakh_tv / artsakhtv.info http://talent.adrev.net/?r=9242 http://join.air.io/artsakhtv