У нас вы можете посмотреть бесплатно კობი-გუდაურის საბაგირო გზა или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
უამინდობის გამო გადაიდო კობი-გუდაურის დამაკავშირებელი საბაგიროს გახსნის ცერემონია, რომელიც ხვალისთვის იგეგმებოდა. ზვავსაშიშროების და გზის ჩაკეტვის შემთხვევაში მომავალში სწორედ ახალი საბაგიროთი შეძლებენ ტურისტები და ადგილობრივები კობიდან გუდაურისკენ ან პირიქით გადაადგილებას. გონდოლებს ტურისტულის გარდა სატრანსპორტო დანიშნულებაც ექნება. ქართულ-ფრანგული პროექტი თითქმის რვაკილომეტრიან მონაკვეთს მოიცავს. ეწვიეთ ჩვენს საიტს - https://1tv.ge/ მოიწონეთ ჩვენი გვერდი - / 1stchannel გამოიწერეთ ჩვენი არხი - / georgianpb ვიდეო წარმოადგენს საზოგადოებრივი მაუწყებლის საკუთრებას. მისი გავრცელება შეგიძლიათ მხოლოდ ბმულის გაზიარებით. დაუშვებელია მასალის ჩამოტვირთვა და სხვაგან ატვირთვა, ამ შემთხვევაში მაუწყებელი უფლებას იტოვებს მიმართოს შესაბამის ზომებს.