ÐÐЖМИТЕ ЗДЕСЬ или обновите Ñтраницу
ЕÑли возникают проблемы Ñо Ñкачиванием видео, пожалуйÑта напишите в поддержку по адреÑу внизу
Ñтраницы.
СпаÑибо за иÑпользование ÑервиÑа ClipSaver.ru
áž–áŸážáŸŒáž˜áž¶áž“វិទ្យុអាស៊ីសម្រាប់ព្រឹកážáŸ’ងៃចន្ទ ទី៣០ážáŸ‚កញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ ១.សកម្មជន​សង្គម និង​អង្គការ​សង្គម​ស៊ីវិល​នៅ​ážáŸ‚​ទទូច​ឱ្យ​រដ្ឋាភិបាល​ស្ដារ​ទំនាក់ទំនង​កម្ពុជា និង​ស៊ុយអែážâ€‹áž¡áž¾áž„វិញ ២.អ្នកឃ្លាំមើលážáž¶ រដ្ឋមន្ážáŸ’រីការបរទáŸážŸáž€áž˜áŸ’ពុជាភូážáž€áž»áž កពិភពលោក ážáž¶áž€áž˜áŸ’ពុជាគោរពសិទ្ធិមនុស្ស និងនីážáž·ážšážŠáŸ’áž‹ ៣.សកម្មជនបក្សប្រឆាំងបារម្ភពីសុវážáŸ’ážáž·áž—ាពពលករážáŸ’មែរម្នាក់ដែលប៉ូលិសម៉ាឡáŸážŸáŸŠáž¸áž…ាប់ážáŸ’លួន រឿងរិះគន់រដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ៤.មន្ážáŸ’រីសង្គមស៊ីវិលážáž¶ កážáŸ’ážáž¶ážŠáŸ‚លធ្វើឱ្យសិស្សប្រលងបាក់ឌុបជ្រើសយកážáŸ’នាក់វិទ្យាសាស្ážáŸ’រសង្គមច្រើនដោយសារក្រសួងអប់រំážáŸ’វះការណែនាំ...រួមនឹងពáŸážáŸŒáž˜áž¶áž“សំážáž¶áž“់ៗមួយចំនួនទៀáž! --- #វិទ្យុអាស៊ីសáŸážšáž¸ #កម្ពុជា #ស៊ុយអែហ#អសប #មហាសន្និបាážáž¢ážŸáž”៧៩ #ម៉ាឡáŸážŸáŸŠáž¸ #វៀážážŽáž¶áž˜ #ហ៊ុនម៉ាណែហ#ហ៊ុនសែន #សុážáž…ិន្ážáž¶ážŸáŸ„áž—áž¶ #ក្រសួងការបរទáŸážŸ #ការមិនទុកនរណាម្នាក់ចោល #នួនážáž¿áž“ #សិទ្ធិមនុស្ស #ជនភៀសážáŸ’លួននយោបាយ #បណ្ážáž¶áž‰áž™áž»ážœáž‡áž“កម្ពុជាសកល #RFAKhmer #Cambodia #Sweden #UN #UNGA79 #UNGA2024 #Malaysia #Vietnam #HunManet #HunSen #SokChendaSophea #MFAIC #LeaveNoOneBehind #LNOB #HumanRights #NuonToeun #RefugeeKH #GCYN កម្មវិធីផ្សាយរបស់វិទ្យុអាស៊ីសáŸážšáž¸áž•្សាយដំណាលគ្នាážáž¶áž˜ážšáž›áž€áž’áž¶ážáž»áž¢áž¶áž€áž¶ážŸážáŸ’លី (SW) ដូចážáž‘ៅនáŸáŸ‡áŸ– ៚ áž–áŸáž›â€‹áž–្រឹក ០៥:៣០ដល់ម៉ោង ០៦:៣០👉 ប៉ុស្ដិ០SW 12.14 មáŸáž ្គាហឺážáŸ’ស ស្មើនឹងកម្ពស់ 25 ម៉ែážáŸ’ážš 👉 ប៉ុស្ដិ០SW 13.71 មáŸáž ្គាហឺážáŸ’ស ស្មើនឹងកម្ពស់ 22 ម៉ែážáŸ’ážš ៚ áž–áŸáž›áž™áž”់ ០៧:៣០ដល់ម៉ោង ០៨:៣០👉 ប៉ុស្ដិ០SW 9.33 មáŸáž ្គាហឺážáŸ’ស ស្មើនឹងកម្ពស់ 32 ម៉ែážáŸ’ážš 👉 ប៉ុស្ដិ០SW 11.88 មáŸáž ្គាហឺážáŸ’ស ស្មើនឹងកម្ពស់ 25 ម៉ែážáŸ’ážš 👉 ប៉ុស្ដិ០SW W 12.15 មáŸáž ្គាហឺážáŸ’ស ស្មើនឹងកម្ពស់ 25 ម៉ែážáŸ’ážš ស្វែងរកវិទ្យុអាស៊ីសáŸážšáž¸ នៅលើ៖ 👉 t.me/rfakhmer 👉 instagram.com/rfakhmer 👉 rfa.org/khmer 👉 facebook.com/rfacambodia 👉    / rfakhmervideo  👉 x.com/RadioFreeAsiaKH