У нас вы можете посмотреть бесплатно Təhlükə saçan avtobuslar | "BakuBus" marşrutları niyə nasazdır? или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Təhlükə saçan avtobuslar | "BakuBus" marşrutları niyə nasazdır? Bir neçə gün öncə sərnişinlər “BakuBus”a məxsus avtobusda tüstülənmə hadisəsinin şahidi olublar. Bəs bu kimi problemlər niyə baş verir? Avtobuslar hansı müddətdə texniki baxışdan keçirilir? Məsələ ilə bağlı “BakuBus” MMC-nin əməkdaşı bildirib ki, avtobuslar hər gün səhər istismara verilməmişdən öncə və gecə istismardan qayıtdıqdan sonra mütəxəssislər tərəfindən texniki baxışdan keçirilir: “Sözügedən hadisə isə avtomatik yanğın xəbərdarlıq sistemində yaranan deformasiya ilə bağlıdır. Hazırda bu sistemin təkmilləşdirilmə və yeniləndirilməsi üzrə işlər görülür”. Suallara cavab verməkdə çətinlik çəkən “BakuBus” əməkdaşı sözügedən avtobusda tüstüdən zəhərlənən vətəndaşla maraqlandıqlarını bildirib: “Sosial şəbəkədə yayılan videolar həqiqəti əks etdirmir. Sərnişinlərin təhlükəsizliyi bizim üçün hər zaman prioritet məsələdir. Həmin videogörüntüdə olan şəxslərlə isə maraqlanmışıq”. Bizi WhatsApp-da izləyin https://whatsapp.com/channel/0029VaAm... Arzunun vaxtı ↵ • ARZUNUN VAXTI Qapqara ↵ • QAPQARA Aydın tarix ↵ • AYDIN TARİX • Baku TV azad edilən Aqşin və Hüseynin həyə... • Əsir hərbçilərimiz Ermənistandan Azərbayca... • Azad edilən Aqşinin ailəsinə qovuşma görün... Təhlükə saçan avtobuslar | "BakuBus" marşrutları niyə nasazdır? https://t.me/bakutvxeber / baku.tv / bakutvofficial https://www.baku.tv 2023 © All Rights Reserved ℗ "Baku TV" LLC ™ #BakuBus #Təhlükə #Avtobus #nasazlıq #bakubusəməkdaşı #bakı #bakutv #azerbaycan #trend #sonxeber #xeber #haber #news #sondakika #новости #bakutvxeber #bakutvxəbərlər