У нас вы можете посмотреть бесплатно Tanlov gʻolibiga vaʼda qilingan 500 mln soʻm berilmadi или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Oʻzbekiston inson huquqlari “Ezgulik” jamiyati davlat ijtimoiy buyurtmasi tanlovi doirasida 2-sentyabr kuni gʻolib deb topilib, buning tasdigʻi sifatida jamiyat rahbari Abdurahmon Tashanovga 500 million soʻmlik sertifikat taqdim etilgan. Ammo mablagʻ berilmagan. Yil yakuniga qadar Korrupsiyaga qarshi kurashish agentligi pul oʻtkazishga ruxsat bermagani uchun shartnoma bekor qilingan. “Ezgulik” jamiyati rahbari Abdurahmon Tashanov shaʼn va qad-qimmati kamsitilgani uchun Senatning sud-huquq masalalari qoʻmitasi raisi Abduhakim Eshmurodov va Korrupsiyaga qarshi kurashish agentligi rahbariyati ustidan fuqarolik tartibida sudga murojaat qilmoqchi. Ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarimiz: Telegram: https://t.me/Daryo Facebook: / daryouz.rasmiy Instagram: / daryo.rasmiy Twitter: / daryo_uz TikTok: https://www.tiktok.com/daryorasmiy Jahon va O‘zbekiston yangiliklari https://daryo.uz?fyt