У нас вы можете посмотреть бесплатно “Masallı Mamed”in Belarusdan gətirilən adamına 18 il verildi или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
#APATV #MasallıMamed #vorzakon #Belarus #Qoca #ləqəb #avtoritet #apagroup #apaxeber #apaxəbər #apatvxəbər #apaxeberler #xeberler #sonxeberler #gundemxeberler #xəbərlər #sonxəbərlər #xəbərlərbugün #xəbərlərdəbugün #gününxəbərləri #xəbərləryeni #sondeqiqe #gününəsasxəbərləri #sonxeberlerbugun2022 #canlıyayım #apacanlı #birbaşayayım #aparesmi “Qoca” ləqəbli avtoritetin cinayət ortağının apelyasiya şikayəti təmin edilməyib. APA TV-nin Mil-Muğan bürosunun məlumatına görə, Şirvan Apellyasiya Məhkəməsində Belarusdan Azərbaycana ekstradisiya edilən Kakavan Kavus Zəfər oğlunun apellyasiya şikayətinə baxılıb. O, Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsinin hökmü ilə 18 il azadlıqdan məhrum edilmişdi. Şirvan Apellyasiya Məhkəməsində onun apellyasiya şikayətinə baxılıb. Hakim Rafiq Cəfərovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə şikayət təmin edilməyib. Kakavan Kavus Zəfər oğlu 2015-ci ildə Şirvanda kriminal qruplaşmalar arasında baş verən silahlı insidentdə iştirak edib. Noyabrın 5-i, saat 23 radələrində Şirvan şəhərinin mərkəzindəki kafedə kriminal aləm üzvlərinin mübahisəsi zəminində baş verən silahlı insident qətllə nəticələnib. Hadisə zamanı kriminal aləmdə “krıtıy Elvin” kimi tanınan 1983-cü il təvəllüdlü Nəciyev Elvin Zamanəli oğlu və 1990-cı il təvəllüdlü Sarıbalaev Zaur Vəfadar oğlu qətlə yetirilib. Zaur Sarıbalaev kriminal aləmdə “Masallı Mamed” ləqəbi ilə tanınan Məmməd Hüseynovun və “Qoca” ləqəbli Etibar Məmmədovun yaxın adam olub. Cinayəti törətməkdə təqsirli bilinənlər - kriminal aləmin üzvləri Şirvan sakinləri, 1989-cu il təvəllüdlü Əli Ağami, “marojna Tahir” kimi tanınan Tahir Məlikov, Hacıqabul sakinləri, “hacıqabullu Maqa” kimi tanınan Məhəmməd Heydərov və Əfsər İbrahimov saxlanılıb. Daha sonra hadisənin təşkilatçısı olan Etibar Məmmədov tutularaq istintaqa təhvil verilib. Kakavan Kavus Zəfər oğlu isə istintaqdan qaçaraq gizlənib. Bundan əlavə, 2017-ci il oktyabrın 23-də Cinayət işi Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsində baxılan zaman “Qoca” və Əli Ağami Lənkərandan Bakı şəhərinə etap zamanı konvoy mühafizəsi altında xüsusi təyinatlı qatardan qaçıblar. Hadisədən bir müddət sonra Əli Ağami özü təslim olub. Hüquq-mühafizə orqanlarının əməkdaşları Etibar Məmmədovun tutulması ilə bağlı əməliyyat keçirən zaman “Qoca” polis əməkdaşlarına atəş açıb və əməliyyat nəticəsində öldürülüb. Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsinin hökmü ilə Əli Ağami 19, Tahir Məlikov, Məhəmməd Heydərov və Əfsər İbrahimov hər biri 18 il müddətinə azadlıqdan məhrum edilib. Əlibəy Zeynallı ✅ Rəsmi saytımız: https://apa.tv ✅ Rəsmi facebook səhifəmiz: / tvapaxeber ✅ Rəsmi instagram səhifəmiz: / apatvresmi ✅ Rəsmi twitter səhifəmiz: / apatvofficial ✅ Rəsmi teleqram səhifəmiz: https://t.me/apa_tv ✅ Rəsmi youtube kanalımız: https://www.youtube.com/APAGROUPOffic... Copyright © APA TV Videolarda yazılan rəylərə görə kanal rəhbərliyi məsuliyyət daşımır. REKLAM TEKLİFİ ÜÇÜN (Contact) info@apa.tv