У нас вы можете посмотреть бесплатно Նիկոլն ընտրության արդյունքը չի ընդունելու և հեռանա, 4 ամիս կա թույլ չտալու, որ հասնի հունիսի 7 или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Եթե Նիկոլն ընտրությամբ պարտվի, չի հեռանալու, չորս ամիսը բավական ժամանակ է միավորվելու ու թույլ չտալու, որ նա հասնի հունիսի յոթին։ 24TV-ի «Հարցազրույց Հերմինե Միքայելյանի հետ» հաղորդման ժամանակ նման կարծիք հայտնեց ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավոր Աննա Մկրտչյանը։ Խոսելով «կաթողիկոսությունն այլ երկիր տեղափոխելու և Էջմիածնի գանձերը ՀՀ-ից դուրս հանելու» մասին Փաշինյանի մեղադրանքներից՝ պատգամավորը նկատեց, որ դա հերթական սուտն է՝ հեղինակազրկելու եկեղեցին ու հոգևորականներին․ «Գանձագողն ինքն է, մեզանից գողացել է հարյուրավոր եկեղեցիներ, բնակավայրեր, դավաճանել ՀՀ շահը, նա հիմա համապատասխան տեղում կլիներ, եթե ԱԱԾ ունենայինք։ Նիկոլը Վեհափառի ու Սրբազանի անձի հետ խնդիր չունի, հանձնարարական է կատարում, անհատակ ստորությամբ Վեհարանն են գրոհելու ու պղծեն Մայր Տաճարը»։ #ՀերմինեՄիքայելյան #24TV #ԱննաՄկրտչյան #քրգործկաթողիկոսիդեմ #ընտրություններ #փողոցայինպայքար Հերմինե Միքայելյան Մանրամասները՝ տեսանյութում։ Հետևի’ր 24News-ին այլ սոցցանցերում / 24news.am / 24newsarmenia / 24news.am https://t.me/twentyfournews © 2024 24News. Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: 24TV-ում տեղադրված նյութերն օգտագործելիս ակտիվ հղում տալը պարտադիր է: Կայքում տեղադրված այլ հեղինակների և բանախոսների արտահայտած կարծիքը կարող է չհամընկնել 24TV-ի խմբագրության տեսակետի հետ: Address: Dzorap 40, Office Area 23. E-mail: info@24news.am Tel. +374 41 240060 Գովազդի համար զանգահարել +374 41 240060 #24News #24TV #Լուրեր