У нас вы можете посмотреть бесплатно «Ինչո՞ւ է Գյումրի 2 ձևակերպումը ցնցումների մեջ գցում իշխանությանը». Գագիկ Ծառուկյանի խոսնակ или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Արդյոք ճի՞շտ են իշխանության մտավախությունները, թե նախկին ուժերն ու օլիգարխները, մասնավորապես, ԲՀԿ առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանը, միլիարդատեր գործարար Սամվել Կարապետյանն ու երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը նպատակ ունեն ընտրություններից հետո միավորվել և կոալիցիոն կառավարություն կազմելով վերցնել իշխանությունը, ինչպես անցած տարի տեղի ունեցավ Գյումրիում։ Մեր ուղիղ հեռարձակումները դիտեք այստեղ՝ http://tv.azatutyun.am Ազատություն TV-ին հետևեք նաև Ucom-ի 222, OVIO-ի 18 և TeamTV-ի 3-րդ ալիքներով #ազատություն #լուրեր 🔶 Facebook – http://bit.ly/3cauM2T 🔶 Youtube – http://bit.ly/2UNf47I 🔶 Instagram – http://bit.ly/3c3eiJt 🔶 Twitter – http://bit.ly/2yF0OW1 🔶 Telegram – http://bit.ly/2yzVAL8