У нас вы можете посмотреть бесплатно ზუმერული საჩუქრები აცხრობს შფოთვას და ამცირებს ვაი-ვიშს 😌🎁 или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
კლიენტი: Zoommer CMO: თათია თუთიკო მუჯირი სტრატეგიული მარკეტინგული პროექტების მენეჯერები: ლევან გიგილაშვილი, ნინო ცუცქირიძე კონტენტ კრეატორი: ეთო ბიჭიკაშვილი სოციალური მედიის მენეჯერი: თეკლა გელაშვილი დიზაინერები: ანი ბაზალელი, ნინუცა კირკიტაძე სარეკლამო კომპანიებთან ურთიერთობის სპეციალისტი: გიორგი სანიკიძე სააგენტო: Supermarket შემოქმედებითი ხელმძღვანელი: ეკა ყიფიანი არტ დირექტორი: სანდრო ციცქიშვილი ქოფირაითერი: გიორგი აბულაძე დიზაინერი: ნატა მენაბდე ექაუნთ ფლენერი: ხატია ნესოშვილი ფროდაქშენ კომპანია: INDUSTRIA აღმასრულებელი პროდიუსერი: სანდრო გაბილაია ფროდაქშენის ხელმძღვანელი: მაია გურაბანიძე რეჟისორი: დიმა ჩხეიძე დამდგმელი ოპერატორი: ბიბა ვიგენ ვართანოვ დამდგმელი მხატვარი: დათო ჭყოიძე კოსტუმების მხატვარი: ელენე ზვანბაია, ნინო ზვანბაია გრიმი: ნინო ბედელაძე, ნანიკო სულაქველიძე რეჟისორის პირველი ასისტენტი: ნინი იაშვილი 2ND AD: მარიშკა წიკლაური ლაინ პროდუსერი: მარგო ზუბაშვილი ფროდაქშენ მენეჯერი: ტატო ფანცულაია ტრანსპორტ მენეჯერი: დავით ფერაძე კადრირების მხატვარი: ვანცა კასტინგ მენეჯერი: თათო სოლომონაშვილი მსახიობები: მომღერალი - ლინა წიკლაური, ანი ნოზაძე, ნიკა ჩალაძე, შაკო რუხაძე, საბა სუხიაშვილი, ანანო მარკოიშვილი, ნათია მამესტარაშვილი, საბა მახარაშვილი, ალექსანდრე პოლიანი, მარიამ აფციაური სეტ დრესერი: ნათია გურაბანიძე რეკვიზიტორი: ნიკუშა ლომიძე სამხატვრო ჯგუფი: თენგო ლომიძე, ირაკლი ცქიფურიშვილი, ლუკა კუპრაძე, თემო კუპრაძე სეტ მენეჯერი: კოკა ჩხაიძე ჰელფერები: ნიკო ჩხაიძე, ვოვა სამარღანიშვილი, გიორგი ციხიშვილი დიასახლისი: ხათუნა ვერულავა ტექნიკური ჯგუფი: 1AC: რუბერნ “ჯანგო” პატარიძე 2nd AC: ხატია ხალვაში ფლეიბექი: გოგა გოგაგიტშვილი გაფერი: მიშკა საგანელიძე გამნათებლები: ბექა დვალიშვილი, დავით სამხარაძე, დავით ხუნწარია, მიხეილლ გვალია, გიორგი სამხარაძე, დავიღ საღრეშვილი დოლის ოპერატორი: ბექა ხარაიშვილი, აკაკი ქურდაძე გენერატორი: გია გულუაშვილი სპეციალური ეფექტები: SFX Georgia სეტზე მონტაჟი: დავით თამაზაშვილი მუსიკის ფლეიბექი: ნატალია ხუბულური პოსტ-პროდაქშენის პროდიუსერი: ეკატერინე დავითაშვილი ფერის კორექცია: ბიბა ვიგენ ვართანოვ გრაფიკა: ანზორ ახობაძე მუსიკის არანჟირება: ზურა მახნიაშვილი ვოკალი: ლინა წიკლაური ხმის დიზაინი: Heima ლიბრეტოს კონსულტანტი: ნატალია ჩიღვინაძე