У нас вы можете посмотреть бесплатно ក្រោយជោគជ័យនៅសៀមរាប លោក តាន់ គឹមសួរ បន្តគូរគំនូរអំពីទង្វើថៃឈ្លានពានកម្ពុជានៅភ្នំពេញ или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
ក្រោយជោគជ័យនៅសៀមរាប លោក តាន់ គឹមសួរ បន្តគូរគំនូរអំពីទង្វើថៃឈ្លានពានកម្ពុជានៅភ្នំពេញ ដើម្បីបង្ហាញពីការឈឺចាប់របស់ខ្មែរទៅកាន់បរទេស ប្រធានគម្រោងគំនូរដើម្បីសន្តិភាព លោក តាន់ គឹមសួរ ឱ្យដឹងថាបន្ទាប់ពីទទួលបានការគាំទ្រគួរឱ្យកត់សម្គាល់ ពីសំណាក់ពលរដ្ឋខ្មែរ ពិសេសភ្ញៀវទេសចរបរទេស ចំពោះផ្ទាំងគំនូរដែលបង្ហាញអំពីទង្វើយោធាថៃឈ្លានពានមកលើកម្ពុជាក្នុងឆ្នាំ២០២៥ ដែលបានគូស និងដាក់តាំងបង្ហាញជាលើកទី១នៅខេត្តសៀមរាប លោក សម្រេចរៀបចំគូរគំនូរបង្ហាញពីការខូចខាត ផលលំបាករបស់កម្ពុជារងគ្រោះព្រោះសង្គ្រាមថៃឈ្លានពានជាផ្ទាំងគំនូរទី២ នៅរាជធានីភ្នំពេញ នៅទីតាំងសួរមុខវត្តបទុមវតី។ លោក តាន់ គឹមសួរ ពន្យល់ថា គំនូរដែលគូសនៅទីតាំងរាជធានីភ្នំពេញ ដែលមានប្រវែង៣៥ម៉ែត្រ កម្ពស់៥ម៉ែត្រនេះ មានលក្ខណៈពិសេសនៅត្រង់ថា បង្ហាញយ៉ាងលម្អិតអំពីការឈឺចាប់ ការខូតខាតរបស់ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ ការខូតខាតប្រាសាទបុរាណ ការខូចខាតវត្តអារាម ទង្វើប្រមាថសាសនា ព្រោះតែទង្វើរបស់យោធាថៃ។ #kampucheathmeytv Follow Kampuchea Thmey TV for more: Facebook: / kptdaily Telegram: https://t.me/kampucheathmeytv Tiktok: / kampuchea_thmey_daily