У нас вы можете посмотреть бесплатно Ոչ մի արցախցի չէր լքի Արցախը, եթե այն չհանձնեին | Հայացքն Արցախին. Հրանտ Թոխատյա или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
«Հայացքն Արցախին» հաղորդման հյուրը ՀՀ Ժողովրդական արտիստ Հրանտ Թոխատյանն է։ Արցախում առաջին անգամ 1995 թվականին է եղել, դրանից հետո բազմաթիվ մշակութային ու բարեգործական նախաձեռնություններով է հանդես եկել։ Ե՛վ քառօրյա, և՛ 44-օրյա պատերազմների ժամանակ՝ որպես կամավոր, որդու հետ մեկնել է Արցախ։ Ճիշտ է` ռազմաճակատում չի եղել, բայց թիկունքում տարբեր աշխատանքներ է կատարել։ Արցախում կիսատ մնացած ծրագրեր շատ ունի։ Չի հուսահատվում` դեռ հասցնելու է իրականացնել։ Աջակցե՛ք մեզ reArmenia-ում, յուրաքանչյուրիդ ներդրումը կարևոր է՝ https://t.ly/oOi_C Միացե'ք մեզ Patreon-ում, յուրաքանչյուրիդ ներդրումը կարևոր է՝ https://bit.ly/3xSiEUy © 2024 Artsakh Tv . Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: Artsakh Tv-ում տեղադրված նյութերն օգտագործելիս ակտիվ հղում տալը պարտադիր է: