У нас вы можете посмотреть бесплатно Սրանք կվախենան «մոլդովական սցենարից», դեմքներին նայեք, իրենք էլ գիտեն, որ պարտվել են. Դավիթ Ղազինյան или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Այս իշխանությունները գիտեն, որ արդեն պարտվել են, անգամ դեմքներից է երևում, որ արդեն գնացել են այն բանից հետո, երբ Սամվել Կարապետյանի ղեկավարած ուժը մտավ քաղաքական պայքարի մեջ։ Այս մասին 24News-ի «Հետագիծ Նարեկ Գալստյանի հետ» հաղորդման ժամանակ նշեց «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության քաղխորհրդի անդամ, ՀԷՑ նախկին գլխավոր տնօրեն Դավիթ Ղազինյանը։ Ըստ Ղազինյանի, իշխանությունները կվախենան գնալ այսպես կոչված «մոլդովական սցենարի», այն է՝ արգելել իրենց մասնակցությունն ընտրություններին, սակայն եթե անգամ նման քայլ անեն, ապա իրենք քայլերի հաջորդականություն ունեն մշակած։ Մանրամասները՝ տեսանյութում։ #24News #ՀետագիծՆարեկԳալստյանիհետ #ՆարեկԳալստյան #ԴավիթՂազինյան #ՆիկոլՓաշինյան #ՀԷՑ Հետևի’ր 24News-ին այլ սոցցանցերում / 24news.am / 24newsarmenia / 24news.am https://t.me/twentyfournews © 2024 24News. Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: 24TV-ում տեղադրված նյութերն օգտագործելիս ակտիվ հղում տալը պարտադիր է: Կայքում տեղադրված այլ հեղինակների և բանախոսների արտահայտած կարծիքը կարող է չհամընկնել 24TV-ի խմբագրության տեսակետի հետ: Address: Dzorap 40, Office Area 23. E-mail: info@24news.am Tel. +374 41 240060 Գովազդի համար զանգահարել +374 41 240060 #24News #24TV #Լուրեր