У нас вы можете посмотреть бесплатно 20-ամյա երիտասարդի մահը Սևանում․ ինչ է հայտնի այս պահին или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Փետրվարի 21-ին Գեղարքունիքի մարզում տեղի է ունեցել ողբերգական դեպք։ Սևանի բժշկական կենտրոն է տեղափոխվել դանակահարված երիտասարդ, որը գիտակցության չգալով մահացել է։ Իրավապահ մարմինների տվյալներով՝ զոհը Տավուշի մարզի 20-ամյա բնակիչ Արամ Խաչատրյանն է։ Նախնական տեղեկությունների համաձայն՝ նրան զանգահարել և հրավիրել են Սևան, որտեղ հանդիպման ընթացքում հասցվել են դանակի հարվածներ։ Դեպքի փաստով նախաձեռնվել է քրեական վարույթ սպանության հատկանիշներով։ Կասկածյալներից երկուսը հայտնաբերվել են։ Քննությունը շարունակվում է։ Տեսանյութում ներկայացնում ենք՝ ▪ ինչ է հայտնի դեպքի մասին այս պահին ▪ ինչ վարկածներ են դիտարկվում ▪ ինչ պատասխանատվություն է նախատեսվում օրենքով ▪ և ինչու են նման ծանր հանցագործությունները հաճախակի դարձել հանրային քննարկման թեմա Բաժանորդագրվեք ալիքին՝ օպերատիվ և փաստերի վրա հիմնված լրատվություն ստանալու համար։ #Սևան #Սպանություն #Գեղարքունիք #Դանակահարություն #Հայաստան #ՔրեականԼուրեր #ԱրամԽաչատրյան #Նորություններ #ՀայկականԼուրեր #BreakingNews