У нас вы можете посмотреть бесплатно ՔՊ-ն լավագույն դեպքում ընդդիմություն է դառնալու, հողը ոտքների տակից գնում է. Էլինար Վարդանյան или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Ցայտնոտի մեջ է իշխանությունը, սոցհարցումների արդյունքները մտահոգիչ են իրենց համար, լավագույն դեպքում ընդդիմություն են դառնալու։ 24TV-ի «Հարցազրույց Հերմինե Միքայելյանի հետ» հաղորդման ժամանակ նման կարծիք հայտնեց ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Էլինար Վարդանյանը։ «Հողը ոտքների տակից գնում է, առաջվա ամպագոռգոռ հայտարարություններն այլևս չկան, որ 50 տոկոսից ավել ձայն են ստանալու։ Փաշինյանին խաբում են, որ չիմանա, հանրային տրամադրությունները նվազել են իրենց հանդեպ, ինչքան էլ դրսից աջակցություն բերեն, ժողովուրդն է որոշողը»,- մեկնաբանեց պատգամավորը։ Վարդանյանի համոզմամբ, ընտրությունները հեշտ չեն անցնելու, ընդդիմությունը պետք է հակաքայլերի պատրաստ լինի, նոր ճնշումներ են լինելու։ #ՀերմինեՄիքայելյան #24TV #ԷլինարՎարդանյան #ընտրություններ #արտաքինմիջամտություն #սոցհարցումներ Հերմինե Միքայելյան Մանրամասները՝ տեսանյութում։ Հետևի’ր 24News-ին այլ սոցցանցերում / 24news.am / 24newsarmenia / 24news.am https://t.me/twentyfournews © 2024 24News. Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: 24TV-ում տեղադրված նյութերն օգտագործելիս ակտիվ հղում տալը պարտադիր է: Կայքում տեղադրված այլ հեղինակների և բանախոսների արտահայտած կարծիքը կարող է չհամընկնել 24TV-ի խմբագրության տեսակետի հետ: Address: Dzorap 40, Office Area 23. E-mail: info@24news.am Tel. +374 41 240060 Գովազդի համար զանգահարել +374 41 240060 #24News #24TV #Լուրեր