У нас вы можете посмотреть бесплатно Ўзбекистонда янгилик: Туман ҳокими судда гувоҳ сифатида сўралди или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Блогер Отабек Сатторий иши бўйича , кеча 25 март куни бўлиб ўтган суд мажлисида Шеробод тумани ҳокими Зиёдулла Давлатов, унинг биринчи ўринбосари Умид Панжиев, “Ҳудудгаз Сурхондарё” газ таъминоти филиали собиқ директори Тўра Эшпўлатов гувоҳ сифатида сўралди. Бу сингари воқеълик яқин йиллардаги тарихимизда содир бўлмаганди. Очиқ судда ҳоким ва раҳбарлардан нималар ҳақида сўралгани ва уларнинг жавобларини қуйидаги видео орқали кўришингиз мумкин. Суд жараёни ҳақида ҳаққоний хулоса чиқариш учун тўлиқлигича эътиборларингизга ҳавола этмоқдамиз. Шу сабабли техник нуқсонлар учун олдиндан узр сўраймиз. Суд мажлисининг учинчи куни тафсилотларининг биринчи қисми. Бизни кузатишда давом этинг