У нас вы можете посмотреть бесплатно გენერალ ზაზა გოგავას გამოკითხვა წულუკიანის საგამოძიებო კომისიაში - ნაწილი1 или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
"ნაციონალური მოძრაობის" საქმიანობის შემსწავლელ დროებით საგამოძიებო კომისიაში, 2008 წლის აგვისტოს ომთან დაკავშირებით, გაერთიანებული შტაბის ყოფილი უფროსის,, გენერალ ზაზა გოგავაას გამოკითხვა. ტელეკომპანია “კავკასიის“ მხარდასაჭერად თანხის გადმორიცხვისთვის საჭირო ინფორმაცია ნახეთ ლინკზე : https://bit.ly/3daCEaD თანხის გადმორიცხვა შესაძლებელია ანგარიშზე: საქართველოდან: თიბისი ბანკი ლარში გადარიცხვებისთვის მიმღები ბანკი – ს.ს “თიბისი ბანკი” ბანკის კოდი – TBCBGE22 მიმღების ანგარიში – GE55TB7697536070100001 მიმღების სახელი – შპს ტელეკომპანია კავკასია ს/კ – 203842823 დანიშნულება: შემოწირულობა საზღვარგარეთიდან გადმორიცხვისთვის: თიბისი ბანკი FOR U.S. DOLLAR TRANSFER აშშ დოლარში გადარიცხვებისთვის Beneficiary’s Bank – JSC TBC Bank Bank Code – TBCBGE22 Beneficiary’s IBAN – GE02TB7697536170100001 Name of Beneficiary – shps telekompania kavkasia Intermediary Bank CITIBANK N.A. NEW-YORK, USA SWIFT: CITIUS33 ABA: 021000089 Intermediary Bank DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS NEW-YORK, USA SWIFT: BKTRUS33 ABA: 021001033 Intermediary Bank JPMORGAN CHASE BANK N.A. NEW-YORK, USA SWIFT: CHASUS33 ABA: 021000021 ვახტანგ გორგასალის შესახვევი, N 3 საფოსტო ინდექსი: 0108 გამოიწერეთ ჩვენი არხი და იყავით აქტუალური მოვლენების ეპიცენტრში: / @tv.kavkasia გამოიწერეთ ჩვენი არხი და იყავით აქტუალური მოვლენების ეპიცენტრში: #ტელეკომპანიაკავკასიაTVKavkasia #ტელეკომპანიაკავკასია