У нас вы можете посмотреть бесплатно M-39 xalqaro yo‘lining tumandan o'tuvchi qismi tartibga olinib, obodonlashtirish ishlari qilinmoqda или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Dehqonobod tumani hokimi Sherzod Shokirov boshchiligidagi sektor rahbarlari va mas'ul tashkilot mutasaddilari tomonidan “Oqrabot”, “Yashnobod”, “Oʻzbekiston”, “Yangi Oʻzbekiston” mahallalarida M-39 xalqaro avtomobil yo‘li yoqasida faoliyat olib boruvchi tadbirkorlar tomonidan amalga oshirilgan noqonuniy qurilishlar hamda o'rnatish mumkin bo'lmagan joyda o'rnatilgan reklama bannerlari, inson ko'nglini xira qiluvchi tozalik holatiga zid holatlar yuzasidan reyd tadbirlari o'tkazildi. Mazkur reyd tadbirlari qolgan mahallalarda ham davom etishi koʻzda tutilgan! Qisqacha videoda: 👆🏻 Kanalimiz: Dehqonobod 24✔️