У нас вы можете посмотреть бесплатно BOSHQARMA BOSHLIGʻI TADBIRKORLAR BILAN “OCHIQ MULOQOT” O‘TKAZDI или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
➖Bugun 2026-yil, 10-fevral Shu kunning ikkinchi yarmida Namangan viloyati maktabgacha va maktab ta’limi boshqarmasi boshlig‘i A’zamjon Isakov tashabbusi bilan “Ochiq muloqot” o‘tkazildi. Unda viloyatning turli hudularida faoliyat yuritayotgan 200 nafardan ziyod tadbirkor qatnashdi. 🔖Tadbirdan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining shu yil 5-fevralda qabul qilingan “Maktabgacha ta’lim va tarbiya tizimini yanada takomillashtirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi Farmonining mazmun-mohiyatini targ‘ib etish, shuning bilan birga, sohada qamrovni oshirish uchun nodavlat sektorini yanada kengroq jalb etish kabi maqsadlar o‘rin oldi.