У нас вы можете посмотреть бесплатно აფრენიდან დაშვებამდე - რა ხდება კაბინის დახურულ კარს მიღმა или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
აფრენიდან დაშვებამდე - რა ხდება კაბინის დახურულ კარს მიღმა სტუმარი: გიორგი ბახტაძე – Georgian airways - ის ხომალდის მეთაური წამყვანი: დავით მაღლაფერიძე 📻 პირველი და უმსხვილესი სოციალური რადიო სადგური საქართველოში, რომელიც მაუწყებლობს 105.9 მეგაჰერც სიხშირეზე 24 საათის განმავლობაში. ფორმატი მოიცავს საინფორმაციო, გასართობ, საგანმათლებლო პროგრამებსა და გემოვნებიან მუსიკას. უახლეს და ყველაზე საინტერესო ინფორმაციას. დაარსდა 2001 წელს. მეტი ინფორმაციისთვის დაგვიმეგობრდით: 🔗 / @radioimedi 🔗 Facebook.com/radioimedi; 🔗 Instagram.com/radioimedi; 🔗 Twitter.com/radioimedi; 🔗 Plus.google.com/radioimedi; 🔗 LinnkedIn.com/radioimedi ეწვიეთ ვებ-გვერდს: 🔗 https://www.imedi.ge/ge/radio "ვუსმენთ ერთმანეთს"! © Teleimedi LLC 2026