У нас вы можете посмотреть бесплатно Ալիևը հեգնում է «Խաղաղության խաչմերուկը» և պնդում ՀՀ Սահմանադրությունը փոխելու պահանջը или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Բաժանորդագրվեք մեզ՝ https://bit.ly/3pbzs0J #Ալիև #5tv Ադրբեջանի նախագահը հեգնանքով է խոսում Փաշինյանի առաջ քաշած «Խաղաղության խաչմերուկ» ծրագրի մասին, բացառում Արցախի ռազմաքաղաքական ղեկավարներին ներում շնորհելու հնարավորությունը, նորից պահանջում փոխել Հայաստանի Սահմանադրությունը ու հույս հայտնում, թե այս տարի կստորագրվի հայ-ադրբեջանական խաղաղության պայմանագիրը: Մյունխենի անվտանգության համաժողովում Ալիևի արած հայտարարությունները, ըստ Հայաստանի խորհրդարանական ընդդմիության, կասկած չեն թողնում՝ այն, ինչ Փաշինյանը ներկայացնում է որպես խաղաղություն, զինադադար է կախված Ադրբեջանի նախագահի կամքից: