У нас вы можете посмотреть бесплатно សកម្មភាពសូនរូបរបស់សិស្សថ្នាក់មត្តេយ្យភាសាខ្មែរកម្រិតទាប ដែលបង្រៀនដោយអ្នកគ្រូ សួន សេងណុច или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
សកម្មភាពសូនរូបរបស់សិស្សថ្នាក់មត្តេយ្យភាសាខ្មែរកម្រិតទាប ដែលបង្រៀនដោយអ្នកគ្រូ សួន សេងណុច។ ការសូនរូបពីដីឥដ្ឋ មិនមែនគ្រាន់តែជាការលេងកម្សាន្តនោះទេ ប៉ុន្តែវាគឺជាសកម្មភាពដ៏សំខាន់សម្រាប់សិស្សមត្តេយ្យកម្រិតទាប ក្នុងការ៖ -ពង្រឹងសាច់ដុំដៃ៖ ជួយឱ្យកូនៗងាយស្រួលក្នុងការកាន់ខ្មៅដៃសរសេរទៅថ្ងៃមុខ។ -បង្កើនការផ្ដោតអារម្មណ៍៖ ជួយឱ្យកុមារមានភាពអត់ធ្មត់ និងផ្ចង់ស្មារតីលើការងារ។ -ពង្រីកការច្នៃប្រឌិត៖ បញ្ចេញនូវរូបរាងប្លែកៗតាមរយៈការស្រមៃរបស់ពួកគេ។ 🏫សាលារៀន ឡៃហ្វទ្រី អន្ដរជាតិ មានបើកថ្នាក់មត្តេយ្យ ភាសាខ្មែរ និងភាសាអង់គ្លេសពេញម៉ោងគ្រប់កម្រិត។ 👨👩👧👧ទទួលសិស្សចូលរៀនចាប់ពីអាយុ3ឆ្នាំឡើងទៅ។ 👨🏫សិស្សអាចប្តូរវេនសិក្សាបានតាមសាលារដ្ឋ។ ប្អូនៗដែលជាសិស្សានុសិស្ស អ្នកអាណាព្យាបាលដែលកំពុងស្វែករកសាលារៀនភាសាអង់គ្លេសបន្ថែម អាចទាក់ទង ឬមកសាកសួរព័ត៌មាន និងធ្វើការចុះឈ្មោះបាន។ សាលាយើងខ្ញុំចាប់ទទួលចុះឈ្មោះជារៀងរាល់ថ្ងៃ។ សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម៖ 070 41 00 77 / 017 69 00 26 / 088 844 1010 សាលារៀន ឡៃហ្វទ្រី អន្តរជាតិយើងខ្ញុំមានទីតាំងស្ថិតនៅ ផ្ទះលេខ #177 ផ្លូវបេតុង ភូមិព្រែកតាឡុង, សង្កាត់ចាក់អង្រែក្រោម, ខណ្ឌមានជ័យ, រាជធានីភ្នំពេញ។ Google Map Link: https://maps.app.goo.gl/xoQZbH8KPHbgzYQV9 #life_tree_international_school #LTIS #សាលារៀនឡៃហ្វទ្រីអន្ដរជាតិជាទំនុកចិត្តសម្រាប់សិស្សានុសិស្សនិងកូនៗរបស់លោកអ្នក