У нас вы можете посмотреть бесплатно İNK və DAMM İB-nin Gənclər Klubunda sevimli İsaxın Ad günü tədbiri или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
İNK və DAMM İB-nin Gənclər Klubunda sevimli İsax Əliyevin Ad günü tədbiri Bu gün İNK TV-nin Yeni Media əlaqələndiricisi, İNK Ailəsinin sevimli könüllüsü İsax Əliyevin dünyaya göz açdığı gündür! Başda İNK sədri, DAMMİB I vitse-prezidenti, SİMİB-nin rəhbəri, tanınmış ictimai xadim Rasim Məmmədov olmaqla İNK Mərkəzi Qərargah əməkdaşları DAMMİB Gənclər Klubunda İsax Əliyevin Ad günü məclisinə toplaşdılar. Tədbirdə Rasim Məmmədov, Əyyub Kərimov, Aydın Xan Əbilov və başqaları danışaraq gəncləşən İNK haqqında, 22 yaşlı sevimli İsax barədə ürək sözlərini söylədilər! Dostumuz İsax Əliyevi İNK Ailəsi olaraq təbrik edir və birgə əməkdaşlığımızda ona böyük uğurlar arzulayırıq! İctimai Nəzarət Koalisiyası haqqında geniş məlumatlar Azərbaycan Respublikası Prezidenti, cənab İlham Əliyevin ictimai nəzarətin vacibliyini irəli sürəndən sonra 1 oktyabr 2015-ci ildə təsis edilmiş İctimai Nəzarət Koalisiyası cəmiyyətdə müsbət meyillərin inkişafında, vətəndaş maraqlarının təmin edilməsində önəmli rol oynamağa çalışır. Nəzərinizə catdırmaq istəyirik ki, İctimai Nəzarət Koalisiyası respublikada fəaliyyət göstərən 100-dən çox QHT, ictimai birlikləri, saytı özündə birləşdirərək cəmiyyətin sivil quruculuq prosesində ictimaiyyətin bütün təbəqələrinin iştirakına yardımçı olmaqla, ölkə daxilində və beynəlxalq aləmdə Azərbaycanın demokratik dəyərlərini təbliğ edir. İctimai Nəzarət Koalisiyası – Dünya Azərbaycanlılarının Mədəniyyət Mərkəzi İctimai Birliyi, “Sabitlik və İnkişaf” Mərkəzi İctimai Birliyi, Yeni Yazarlar və Sənətçilər İctimai Birliyi (Qurumu), onların yaradıcı kollektivləri durmadan işləyir, çalışır, yeni intellektual-kreativ məhsullarını tarixin yaddaşı üçün hazırlayırlar: əsas hədəfimiz milli-mənəvi dəyərləri yaşatmaq, mədəni sərvətlərimizi zənginləşdirmək, gənc istedadları üzə çıxarmaq, yaradıcı gənclərin bacarıqlarını inkişaf etdirməklə onların peşəkarlaşmasına stimul verməkdir. Təşkilatlar haqqında məlumatlar 100 QHT, KİV, İnternet portal və saytı birləşdirən İctimai Nəzarət Koalisiyasının – Dünya Azərbaycanlılarının Mədəniyyət Mərkəzi İctimai Birliyi, Yeni Yazarlar və Sənətçilər İctimai Birliyi (Qurumu), Sabitlik və İnkişaf Mərkəzi İB. İNK və DAMM İB-nın ünvanı: Azərbaycan Respublikası, Bakı şəhəri, Mətbuat prospekti 529-cu məhəllə, “Azərbaycan” nəşriyyatı, 8-ci mərtəbə. AZ1073 “Qaynar xətt”- Telefonlar/faks: (+99412) 539 73 07, 538 67 19, 409 16 81 (ofis) E-mail: [email protected], [email protected] Saytlar: www.inktv.az www.damm.az www.ictimaixeber.az www.yenimedia.net www.tezadlar.az www.kitabxana.net www.ictimainezaret.com www.yysq.kitabxana.net Feysbuk resurslarımız: / dammib / ink2015 / sabitlik / ictimai https://plus.google.com/u/0/112893622… / daamiinfo Rəsmi Youtube kanalımız: / @inktvictimainzartkoalisiya3243 Fotolar: https://www.facebook.com/ictimai/medi... İNK və DAMMİB-nin Analitik İnformasiya Mərkəzi