У нас вы можете посмотреть бесплатно #ვოისი или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
„ვოისის“ მწვრთნელები არიან: • ქართული ფოლკ როკის ლეგენდა ნიაზ დიასამიძე • ახალგაზრდა, ნიჭიერი მუსიკოსი სალიო • სტეფანე - პოპ სენსაცია, რომელიც საქართველოს საზღვრებს გაცდა • ვირტუოზი-მუსიკოსი, კომპოზიტორი, პიანისტი და დირიჟორი ნიკოლოზ რაჭველი 🔴 სალომე ცინცაძე / Salome Tsintsadze - this world 🔴 მარიამ სერგია / Mariam Sergia - someone you loved 🔴 ლუკა ჩაკვეტაძე / Luka Chakvetadze - High hopes 🔴 ჯეკო გოგიტიძე / Jeko Gogitidze - yellow 🔴 თაკო ანანიკიანი / Tako Ananikiani - Hit em up 🔴 ნინი მალხაზიშვილი / Nini Malkhazishvili - who you are 🔴 ნინი ნიქაბაძე / Nini Nikabadze - skyscraper 🔴 ანნა ჯალაბაძე / Anna Jalabadze - queen 🔴 ანი ჩხეიძე / Ani Chkheidze - Ain't no way 🔴 დავით ცომაშვილი / Davit Tsomashvili - ისევ შენ 🔴 შლომი ელჰარარ / Shlomi El Harar - say something 🔴 მარიამ იაქაშვილი / Mariam Iaqashvili - I'd rather go blind ეწვიეთ ჩვენს საიტს - https://1tv.ge/show/voisi/ მოიწონეთ ჩვენი გვერდი - / thevoicegeo გამოიწერეთ ჩვენი არხი - https://bit.ly/3aU29rF ვიდეო წარმოადგენს საზოგადოებრივი მაუწყებლის საკუთრებას. მისი გავრცელება შეგიძლიათ მხოლოდ ბმულის გაზიარებით. დაუშვებელია მასალის ჩამოტვირთვა და სხვაგან ატვირთვა, ამ შემთხვევაში მაუწყებელი უფლებას იტოვებს მიმართოს შესაბამის ზომებს.