У нас вы можете посмотреть бесплатно ទាហានថៃ បាញ់ប្រហារមកលើទីតាំងយោធាខ្មែរ នៅតំបន់ច្រកអានសេះ បណ្ដាលឱ្យយោធិន ២នាក់រងរបួស или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
ទាហានថៃ បានបើកការបាញ់ប្រហារមកលើទីតាំងយោធាខ្មែរ នៅតំបន់ច្រកអានសេះ ឃុំជាំក្សាន្ត ស្រុកជាំក្សាន្ត ខេត្តព្រះវិហារ បណ្ដាលឱ្យកងទ័ពខ្មែរ២នាក់រងរបួស។ ទាហានខ្មែរ បានអះអាងថា ក្នុងការវាយប្រហារនេះ យោធាថៃ បានបាញ់កាំភ្លើងមកលើទីតាំងកម្ពុជា ជាច្រើនគ្រាប់ ក៏ប៉ុន្តែ ទាហានខ្មែរមិនបានបាញ់តដៃវិញនោះឡើយ។ --- ដើម្បីស្វែងរកព័ត៌មានផ្សេងទៀតរបស់ទូរទស្សន៍អាស៊ីសេរី សូមចូលទៅកាន់៖ 👉 tfakhmer.org 👉 facebook.com/tfakhmer 👉 / @tfakhmer 👉 x.com/TFAKhmer 👉 instagram.com/tfakhmer --- #ទូរទស្សន៍អាស៊ីសេរី #កម្ពុជា #ថៃ #ហ៊ុនម៉ាណែត #ហ៊ុនសែន #ជម្លោះព្រំដែន #TFAKhmer #Cambodia #Thailland #HunManet #HunSen #BorderConflict