У нас вы можете посмотреть бесплатно #საქმისკურსი или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
⭕ #საქმისკურსი 19:00-ზე ანნა ლაპიაშვილთან ერთად! #BMG-ის საინფორმაციო სამსახური / 20.02.2026 📌ბიზნესმენი ვანო გოგლიძე დააკავეს - შპს ბატონოს საგამოძიებო სამსახური ფალსიფიცირებული პროდუქციის დამზადება/გასაღებას ედავება; 📌ბათუმის აგრარულ ბაზარზე ობიექტი გაურკვეველი წარმოშობის ალკოჰოლს აფასოებდა და ეტიკეტის გარეშე ყიდდა - სეს; 📌რა პრობლემები აქვთ ადგილობრივ მწარმოებლებს? 📌ბიზნესი:”ე.წ. ქეშბექები და სხვა ტიპის გადასახადები გონივრულ ზღვარში უნდა მოექცეს”; 📌მწარმოებელთა ფასების ინდექსი წლიურად ინდექსი 6.5%-ით გაიზარდა; 📌იანვარში ღვინის ექსპორტი 6%-ით შემცირდა; 📌2013-2025 წლებში ₾8.2მლრდ-მდე შეღავათიანი აგროკრედიტია გაცემული; 📌პლასტიკის ნარჩენების პრევენცია - “ჯორჯია ფლასის” სამუშაო შეხვედრა; 📌რა ფაქტორები გახდება სოცდაუცველთა სიაში გადამოწმების საფუძველი? 📌„შრომითი საქმიანობის უფლება“ — კანონი ძალაში შედის, თუმცა დეტალები კვლავ უცნობია; 📌სომხეთში აზერბაიჯანული ნავთობპროდუქტების მიწოდება სიმბოლურ ტარიფად ხდება; 📌იანვარში საქართველოს საგარეო ვალი $9.5 მილიარდამდე გაიზარდა; 📌სიცოცხლისუუნარო პროექტები, არარეალური ტარიფები და ქსელის პრობლემა - რატომ უნდა გადაიხედოს CFD აუქციონის შედეგები? 📌როგორ ვითარდება მონაცემთა ცენტრები მსოფლიოში და სად არის საქართველო? 📺 #სილქნეტი N270; #მაგთიN76; #ახალიქსელები N40; #BMGLIVE #ბიზნესმედია #საქმიანები