У нас вы можете посмотреть бесплатно រ៉ែមាសក្លាយជាប្រភពចំណូលជាតិថ្មី! កម្ពុជាផលិតដុំមាសបានប្រមាណ ១៨ តោនក្នុង ៥ ឆ្នាំ или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
ផលិតកម្មរ៉ែមាសកំពុងដើរតួនាទីជាប្រភពចំណូលជាតិថ្មី ដែលគិតចាប់ពីឆ្នាំ២០២១ដល់ឆ្នាំ២០២៥ កម្ពុជាផលិតដុំមាសបានប្រមាណ១៨តោន តាមការដ្ឋានរ៉ែដែលស្ថិតនៅក្នុងខេត្តព្រះវិហារ កំពង់ធំ មណ្ឌលគិរី រតនគិរី ក្រចេះ និងខេត្តបាត់ដំបង។ ដោយឡែក រ៉ែថ្មនិងខ្សាច់សំណង់បានដើរតួយ៉ាងសំខាន់ក្នុងការធានានិរន្តរភាពនៃការផ្គត់ផ្គង់វត្ថុធាតុដើមគ្រប់គ្រាន់ និងក្នុងតម្លៃសមរម្យរួមចំណែកដល់ការអភិវឌ្ឍហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនិងសំណង់តូចធំនានានៅទូទាំងប្រទេស។ នេះបើតាមសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានរបស់ក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល ស្តីពី ពិព័រណ៍ផលិតផលរ៉ែឆ្នាំ ២០២៦។ #gold #minerals #cambodia #kampucheathmeytv Follow Kampuchea Thmey TV for more: Facebook: / kptdaily Telegram: https://t.me/kampucheathmeytv Tiktok: / kampuchea_thmey_daily