У нас вы можете посмотреть бесплатно Հանուն իշխանափոխության ԱԺ-ում ձայն կտանք ոչ թե ցանկացած մեկին, այլ՝ լավագույնին․ Մանե Թանդիլյան или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Հանուն իշխանափոխության ԱԺ-ում ձայն կտանք ոչ թե ցանկացած մեկին, այլ՝ լավագույնին։ «Կիզակետում Արկադի Գրիգորյանի հետ» հաղորդման ժամանակ ասել է «Ապրելու երկիր» կուսակցության նախագահ Մանե Թանդիլյանը։ «Տարբեր քաղաքական ուժերի հետ կոնսուլտացիաների մեջ ենք ընտրությունների հարցում։ Դեռ չենք որոշել ինչ ձևաչափով ենք մասնակցելու ընտրություններին։ Այս ընտրություններում ընդդիմությունը հնարավոր է ավելի շատ ձայն ստանա, քան իշխանությունը։ Ուզում ենք մեր ռեսուրսը լավագույնս օգտագործենք իշխանափոխության համար։ Այնպես օգտագործենք, որ այն չփոշիանա։ Փոշիանալ կարող է նաև, եթե սխալ կոմբինացիայի մասնակցես, սխալ ուժի հետ միավորվես։ Ուզում ենք որակապես նոր իշխանություն ձևավորել, որը չունենա նախկինների ու ներկայի բարքերը»,- նշել է Թանդիլյանը։