У нас вы можете посмотреть бесплатно លោក កែវ រតនៈ អះអាងថារាល់ចំណូលពីរ៉ែមិនអាចយកទៅដាក់ហោប៉ៅបានទេ или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
លោក កែវ រតនៈ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល បានអះអាងថា រាល់ចំណូលពីវិស័យរ៉ែ គឺមិនអាចអ្នកណាយកទៅដាក់ហោប៉ៅផ្ទាល់ខ្លួនបានទេ ដោយលោកព្រមានថា បើអ្នកណាហ៊ានប៉ះពាល់នឹងត្រូវចូលគុក។ ការថ្លែងរបស់រដ្ឋមន្ត្រីរូបនេះ គឺជាការឆ្លើយតបនឹងសំណួររបស់អ្នកកាសែត នៅក្នុងកម្មវិធីពិព័រណ៍ផលិតផលរ៉ែប្រចាំឆ្នាំ២០២៦ នាថ្ងៃទិត្យទី១៥ ខែកុម្ភៈ។ ដោយទទួលស្គាល់ពីការបារម្ភរបស់ពលរដ្ឋលើការគ្រប់គ្រងចំណូលពីវិស័យរ៉ែ លោក កែវ រតនៈ បានអះអាងថា ចំណូលពីធនធាន ដែលមិនកកើតឡើងវិញនេះ គឺត្រូវបានត្រួតពិនិត្យដោយអន្តរក្រសួង ដែលមានការប្រុងប្រយ័ត្នខ្ពស់។ ស្វែងយល់បន្ថែមតាមរយៈអត្ថបទលើវេបសាយរបស់យើង៖: https://rfi.my/CRmu.y 🔔 Please subscribe: https://rfi.my/YTkm 🌍 ទទួលព័ត៌មាននៅជុំវិញពិភពលោកដោយផ្ទាល់ https://www.rfi.fr/km/ ភ្ជាប់ជាមួយហ្វេសប៊ុករបស់យើង https://rfi.my/FBkm ទទួលព័ត៌មានពីយើងតាម X https://rfi.my/Xkm ទទួលព័ត៌មានតាមអ៊ីនស្តាក្រាម https://rfi.my/IGkm ទទួលព័ត៌មានតាមតេឡេក្រាម https://rfi.my/TGkm និង WhatsApp https://rfi.my/WAkm ទទួលព័ត៌មានតាមទិកតុក https://rfi.my/TKkm