У нас вы можете посмотреть бесплатно მამუკა ჩარკვიანის შემოქმედებითი საღამო или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
კულტურის ცენტრ ,,ოდიშში’’ მამუკა ჩარკვიანის შემოქმედებითი საღამო ,,ყველა გიტარას მე დავარქმევ სახელს მამუკას’’ გაიმართა. კონცერტში ახალგაზრდა მომღერლებმა მიიღეს მონაწილეობა: დათუნა მგელაძე, გიორგი ადამაშვილი, გიორგი ჩიქოვანი, გიორგი მეფისაშვილი, ანა სირაძე, ლენკა ზვიადაძე და სხვ. საღამოს წამყვანი მსახიობი ზურაბ ყიფშიძე იყო. კონცერტის ბოლოს ორი სიმღერა თავად მამუკა ჩარკვიანმა შეასრულა. მან ღონისძიების მონაწილეებს და ზუგდიდელ მაყურებელს მადლობა გადაუხადა და შემდეგი სიტყვებით დაემშვიდობა: „გიყვარდეთ ერთმანეთი!“. რადიო "ათინათი" Website: http://radioatinati.ge/ Facebook: / rado.atinati. . Google+: https://plus.google.com/u/0/116211701... Twitter: https://twitter.com/