У нас вы можете посмотреть бесплатно Մոսկվան տարօրինակ է համարում Փաշինյանի առաջարկը. Դատավորների հանցանքը.AlphaNewsroom18.02.26 или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
🔹 Մոսկվան տարօրինակ է համարում երկաթուղու կառավարումը այլ երկրի հանձնելու Փաշինյանի առաջարկը 🔹 Պետությունը իրավունք չունի միջամտել կրոնական կազմակերպության գործերին, դատավորները հանցագործություն են կատարել. Հովհաննես Խուդոյան 🔹 Բարձրացվելու է դատավորներին քրեական պատասխանատվության ենթարկելու հարցը. Արա Զոհրաբյան 🔹 Ռուբեն Վարդանյանի միջազգային փաստաբանը Թրամփին կոչ է արել կատարել հայ գերիներին ազատելու հրապարակային խոստումը 🔹 Միջազգային իրավապաշտպան կազմակերպությունը Բաքվում 20 տարվա ազատազրկման դատապարտված Ռուբեն Վարդանյանի դատավճիռը ծաղր է անվանել 🔹 Սյունիքում թերահավատ են, որ արտաքին պարտքն աճել է զենք գնելու հաշվին 🔹 Ռուսաստանի բանագնացը ծանր, բայց առարկայական է անվանել նախօրեին Ուկրաինայի հարցով Ժնևում կայացած բանակցությունները 🔹 ՌԴ–ն բազմիցս ապացուցել է, որ խաղաղություն է ուզում. Մարիա Զախարովա 🔹 Իրանը պատրաստ է թե՛ բանակցությունների, թե՛ պատերազմի. Պույա Հոսեյնի 🔹 Հայաստանի շուրջ զարգացումների մասին զրույց քաղաքագետ Ալեն Ղևոնդյանի հետ