У нас вы можете посмотреть бесплатно Դավիթ Ղազինյանի մամուլի ասուլիսը. Սրբազանի վերադարձը.Դատավճիռ Բաքվից.17.02.26 или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Alpha Newsroom-ի այսօրվա թողարկմանը՝ 🔹 Իշխանությունները վախենում են Սամվել Կարապետյանից. Դավիթ Ղազինյան 🔹 Ունեմ հիմնավոր կասկածներ, որ էլեկտրաէներգիայի սակագինը բարձրանալու է․ Դավիթ Ղազինյան 🔹 Միքայել սրբազանը դուրս է գրվել «Իզմիրլյան» ԲԿ-ից 🔹 Գյումրեցիները ծափերով են դիմավորել Միքայել սրբազանին 🔹 Միքայել սրբազանը 8 ամսվա ընդմիջումից հետո Առաջնորդարանում է 🔹 Բաքվում Ռուբեն Վարդանյանին դատապարտել են 20 տարվա ազատազրկման 🔹 «Սա նման է դատավճռի հայ ժողովրդի դեմ՝ որպես ամբողջություն». Ռուբեն Վարդանյանի ընտանիքի հայտարարությունը 🔹 ՔՊ-ական ոհմակը վայնասունով հարձակվում է ընտրություններին մասնակցելու հայտ ներկայացրած ուժերի վրա. Սաղաթելյան 🔹 Ամերիկան ցանկանում է պարզապես ներկա լինել տարածաշրջանում. Դմիտրի Ժուրավլյով 🔹 Հայաստանը ռիսկի է դիմում կորցնել ինքնիշխանությունը. Դմիտրի Ռոդիոնով 🔹 Ռուսաստանի և Հայաստանի հարաբերությունները շարժվում են դեպի պլանավորված վատթարացում. Եվգենի Մինչենկո 🔹 Հայերը պետք է հնարավորություն ունենան վերադառնալ Լեռնային Ղարաբաղ. Եվրախորհրդարանի պատգամավոր 🔹 «Խաղաղության խաչմերուկ» գոյություն չունի.Ալիևը բացահայտեց Փաշինյանի կեղծիքը. Բենիամին Մաթևոսյան 🔹 «Նախընտրական հարսանիքից» մինչև ՔՊ նախընտրական ցուցակ․ Փաշինյանի շոուն շարունակվում է. Վիգեն Հակոբյան