У нас вы можете посмотреть бесплатно Նոր շարժակազմով երթուղի դուրս եկավ 97 համարի ավտոբուսը (նախկին 37 համարը) или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Այսքանով ամբողջացվեց 100 նոր կոմպակտ դասի ավտոբուսների շահագործումը: Դրանցով շահագործվող 9 երթուղիները նկատելիորեն թեթևացրել են քաղաքի տրանսպորտի խնդիրը, բացի այդ, հնարավորություն են տալիս հընթացս վերհանել և գույքագրել համակարգում եղած խնդիրները՝ տրանսպորտային ռեֆորմի հաջորդ փուլերում դրանք լուծելու համար: Իսկ մի քանի ամսից Երևան կժամանաեն 211 միջին տեղատարողության ավտոբուսները: ❗️ Կրկին շատ կարևոր դիտարկում. Այս ավտոբուսներում պետք է վճարել նստելիս՝ 100 դրամանոց մետաղադրամներով: Մի քանի ամսից անցում կկատարվի էլեկտրոնային վճարման համակարգի, որի շնորհիվ կկիրառվեն նորագույն տեխնոլոգիական հնարավորություները: