У нас вы можете посмотреть бесплатно Ըստ էության․ Որևէ գերտերության աջակցությունը ստանալով՝ նոր ռումբեր են դնում ՀՀ տակ․ Նաիրի Սարգսյան или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Oragir.News-ի «Ըստ էության» հաղորդաշարի տաղավարում հյուրընկալել ենք «Հայաստանը ես եմ» նախաձեռնության ղեկավար, տնտեսագետ-իրավաբան Նաիրի Սարգսյանին։ Նրա հետ խոսել ենք ընտրություններին մասնակցելու, դաշինք կազմելու, մրցակիցների, քաղաքական ուժերի, որոնց հետ չեն համագործակցի, եկամուտների համընդհանուր հայտարարագրման, կարգի փոփոխության և դրա հետևանքով առաջացած խնդիրների, վերարտադրվելու դեպքում իշխանության կոշտ քայլերի անցնելու և քաղաքացիներին տուգանելու, եկամուտների համընդհանուր հայտարարագրման քաղաքականության բյուջեի եկամուտների վրա ազդեցության, իրենց առաջարկած այլընտրանքային մոդելի, ներկայիս իշխանության տնտեսական քաղաքականության ամենամեծ ձախողման, Հայաստանի տնտեսական ինտեգրացիոն առաջնահերթությունների վերանայման, Ադրբեջանից բենզինի ներկրման և մի շարք այլ հարցերի շուրջ։ «Ադրբեջանում արտադրված բենզինը նույնիսկ չի բավարարում Ադրբեջանը ներքին պահանջարկին, ուր մնաց արտահանում իրականացնի: Այսինքն Ադրբեջանը այստեղ վերավաճառողի դերում է լինելու: Եվ այո, քաղաքական պայմանավորվածություն է ադրբեջանական անվան տակ ներկրված բենզինի ցածր սակագինը,- ասաց նա: Սարգսյանի խոսքով՝ որևէ գերտերության աջակցությունը ստանալով նոր ռումբեր ես դնում Հայաստանի Հանրապետության տակ։ Նա պնդեց, որ կարճաժամկետում հնարավոր էր 50 000-ով բարձրացնել թոշակները, սակայն չի արվել։ Մանրամասները՝ https://oragir.news/hy/material/2026/... Oragir.News-ին կարող եք հետևել նաև. Telegram - https://t.me/oragir_news Facebook - / oragir1 Facebook - / oragir.am Instagram - / oragir.news Tiktok - / oragir.news