У нас вы можете посмотреть бесплатно Արյունալի ռազբորկաների պատճառները. ոստիկանության առաջադրանքը փոխվե՞լ է или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Բաժանորդագրվեք մեզ՝ https://bit.ly/3pbzs0J #հանցագործություններ #5tv Աջափնյակի արյունոտ օրվա գործով 1 անձ ձերբակալվել է. դատախազությունն է հայտնում սա: Եվ մինչ կրիմինալ Երևանի այս մութ պատմության մասին տարատեսակ վարկածներ են քննարկվում մայրաքաղաքում, փորձագետները մեկ այլ, ոչ պակաս կարևոր խնդիր են բարձրացնում: Ինչո՞ւ ժամանակին չեն գործել իրավապահները: Հանրապետության նախկին փոխոստիկանապետ Գագիկ Համբարձումյանը համոզված է՝ թեև Ներքին գործերի նախարարությունը Ոստիկանության գվարդիա է ստեղծել, հսկայական գումարներ ծախսել համակարգն, այսպես ասած, բարեփոխելու համար, հանցավորոթյունը մեր երկրից չի պակասի, քանի դեռ ոստիկանների թիվ մեկ խնդիրը շարունակում է մնալ Փաշինյանի իշխանությունը պահելու գործը: