У нас вы можете посмотреть бесплатно Ադրբեջանցիները եկել են այստեղ, որ պրովոկացիա անեն, մեկին խփեն, քաշքշեն, հսկա պատմություն սարքեն или скачать в максимальном доступном качестве, видео которое было загружено на ютуб. Для загрузки выберите вариант из формы ниже:
Եկեղեցուն պառակտել չհաջողվեց, համընթաց քայլում է առաջ, տիրադավ եպիսկոպոսների թիվն է անգամ պակասում, հոգի ունենք Աստծուն տալու, պետք է գիտակցել ու դեմ չգնալ հազարամյա Եկեղեցուն։ 24TV-ի «Հարցազրույց Հերմինե Միքայելյանի հետ» հաղորդման ժամանակ նման կարծիք հայտնեց կրոնագետ, փիլիսոփա Վարդան Խաչատրյանը։ Խաչատրյանի համոզմամբ, Եկեղեցու դեմ ձևավորված օրակարգը կեղծ է, որը հաճախ ուռճացվում է, ինչը ընտրությունների հետ է կապված։ Հայաստան ադրբեջանցիների այցից խոսելիս Խաչատրյանը նկատեց, որ դա արվում է ՀՀ-ում պրովոկացիա անելու համար։ «Ադրբեջանցիները Հայաստան են եկել, ման են գալիս, ինչ ուզում, անում են, որ լարում ստեղծեն, մեկին էլ կխփեն, կքաշքշեն, որ սարքեն հսկա պատմություն»,- մեկնաբանեց նա։ #ՀերմինեՄիքայելյան #24TV #ՎարդանԽաչատրյան #Եպիսկոպոսացհավաք #ընտրություններ #ադրբեջանցիներիՀՀայց Հերմինե Միքայելյան Մանրամասները՝ տեսանյութում։ Հետևի’ր 24News-ին այլ սոցցանցերում / 24news.am / 24newsarmenia / 24news.am https://t.me/twentyfournews © 2024 24News. Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: 24TV-ում տեղադրված նյութերն օգտագործելիս ակտիվ հղում տալը պարտադիր է: Կայքում տեղադրված այլ հեղինակների և բանախոսների արտահայտած կարծիքը կարող է չհամընկնել 24TV-ի խմբագրության տեսակետի հետ: Address: Dzorap 40, Office Area 23. E-mail: info@24news.am Tel. +374 41 240060 Գովազդի համար զանգահարել +374 41 240060 #24News #24TV #Լուրեր